İnsanların yaşamını devam ettirdiği çizgide ona mutluluk veren günleri yeniden anımsaması ve o günleri kutlamak istemesi kadar doğal bir duygu yoktur. Belki bir ilişkinin, belki de bir evliliğin üzerinden geçen anı dolu bir 365 günün simgesidir. Kısacası yıllar geçtikçe önemini yitiren veya unutulan bir gün haline gelmemesi adına anılarına sahip çıkmak isteyen herkes için büyük bir fırsattır yıldönümü kutlaması. Sevilen kişiye hediye edilecek yıldönümü çiçekleri ise hiç kuşku yok ki bu özel güne romantizm katacaktır.

Hayat ağacınızın dallarında yeşeren rengarenk çiçeklere benzeyen mutlu günlerin kutlamalarında izmircicekci.com.tr'yi tercih etmeye ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise sizi online çiçek siparişi sitemizde yer alan yıldönümü kategorimize davet ediyoruz. Böylece en özel günlerinizi mutlulukla taçlandıracak birbirinden şık ve kaliteli yıldönümü çiçekleri arasında seçim yapabilir, beğendiğiniz çiçek buketinin siparişini verebilirsiniz. Özellikle evlilik yıldönümü için plan yapmakta gecikenler için romantik bir gecenin habercisi olacak gül buketlerini böylesi günlerde tercih ederek doğru bir seçim yapabilirsiniz.

Esasında her bir çiçeğin bir anlamı vardır. Yıldönümü çiçekleri de bu anlamlara göre alınmalıdır. Sonuçta her sene aynı çiçeği hediye etmek bir süre sonra monotonlaşmaya, özel günleri bir görevmişçesine zorunlu kutlamalar haline getirmeye neden olmaz mı? İşte bu sorunun önüne geçmek için her yıl dönümü çiçeği farklı seçilmeli, her seneyi farklı heyecanla kutlamanızı sağlayacak sürprizler yapmalısınız. Böylesi özel günlerde kötü sürprizlere yer bırakmamak için de izmircicekci.com.tr'yi tercih etmelisiniz. Çünkü İzmir çiçekçi ile İzmir'in hemen her noktasına dilediğiniz gün ve saatte çiçek gönderimi yaparak profesyonel çiçekçiliğin farkını yaşayabilirsiniz.

İzmir çiçekçi ile kaliteli ve hesaplı çiçek gönderimi yapan her müşterimiz bizim için son derece değerlidir. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini baz alan hizmet politikamız gereğince profesyonel kadromuzla her daim yanınızda olmaktan büyük keyif alıyoruz. En mutlu anlarınızın destekçisi olarak titizlikle çalışan İzmir çiçekçi ailesi, siz değerli müşterilerinin siparişlerini beklemektedir. Unutmayın ki izmircicekci.com.tr bir tık kadar yakınınızda!

Yıllara Göre Yıl Dönümü Çiçek Tercihleri

1. Yıl dönümü Karanfil
2. Yıl dönümü İnci Çiçeği
3. Yıl dönümü Ay çiçeği
4. Yıl dönümü Ortanca
5. Yıl dönümü Papatya
6. Yıl dönümü Kala Çiçeği (Calla Lily)
7. Yıl dönümü Frezya
8. Yıl dönümü Leylak
9. Yıl dönümü Cennet Çiçeği
10. Yıl dönümü Nergis
11. Yıl dönümü Lale
12. Yıl dönümü Şakayık
13. Yıl dönümü Krizantem
14. Yıl dönümü Dalya Çiçeği
15. Yıl dönümü Gül
20. Yıl dönümü Aster Çiçeği
25. Yıl dönümü İris Çiçeği
28. Yıl dönümü Orkide
30. Yıl dönümü Zambak
40. Yıl dönümü Glayöl (Gladiolus)
50. Yıl dönümü Sarı Gül ve Menekşe

Whatsapp ile Sipariş