Gösterişli görünümleri ve hoş kokuları ile dikkat çeken lilyum ve gerbera bitkilerinin en nadide modellerine İzmir Çiçekçi ile sahip olabilirsiniz. Bünyesinde yer alan 800'ü aşkın bayisi ile İzmir'den sonra tüm Türkiye'ye ulaşmayı başaran İzmir Çiçekçi markası, internetten online çiçek siparişi sitesi ile siz değerli çiçek severlere kaliteli ve nitelikli hizmet vermektedir. Çiçekçiliğin özenli bir uğraş olduğunun farkında olan profesyonel tedarikçilerimiz sayesinde her biri birbirinden göz alıcı aranjmanları sizlere ve sevdiklerinize ulaştırmaktan dolayı son derece mutluyuz.

Peki lilyum ve gerbera çiçeklerini satın almadan önce biraz tanımaya ne dersiniz?

Zambakgiller ailesinin bir üyesi olan Lilyum, soğanlı yapıda bir bitkidir ve cazibeli görünüşüyle çiçek severlerin favorisi konumundadır. Çeşitli renklerde karşımıza çıkabilen Lilyum çiçeği, en çok beyaz ve pembe yapraklı halleri ile evlerimize konuk olmaktadır. Ev içerisinde uygun bir saksı ve yetiştirme imkanı sağlandığında kolaylıkla yaşamına devam edebilen bir bitki olan lilyum çiçekleri, saflığın ve masumiyetin çiçekler dünyasındaki yansıması olarak yaşam alanlarımıza renk katmaktadır. Sıcağı sevmeleri nedeniyle bahar aylarında dikilmeleri tavsiye edilen lilyumlar, internet sitemizde çiçek açmış halleri ile sizleri beklemektedir. Siz değerli müşterilerimiz için titizlikle yetiştirdiğimiz ve şık aranjmanlarla sunduğumuz lilyum çiçekleri ile sevdiklerinize oldukça hoş sürprizler yapabilirsiniz. Örneğin iş değiştiren dostunuza saksıda beyaz lilyumlar göndererek yeni iş deneyimine daha pozitif bir şekilde başlamasını sağlayabilirsiniz.

Papatya cinsi çiçekler arasında en büyüğü ve en gösterişli olanı hiç kuşku yok ki Gerbera çiçeğidir. Çiçek aranjmanlarında güllerden sonra en çok kullanılan çiçek çeşidi olan Gerbera, uzun ömürlü ve farklı yaşam koşullarına karşı dayanıklı olması bakımından yetiştirmesi oldukça basit bir çiçek çeşidi olarak karşımıza çıkar. Sıcaklığın, dostluğun ve masumiyetin simgesi haline gelen gerbera çiçekleri ile evinizin hemen her yerini hoş bir koku ile doldurabilirsiniz.

Lilyumlarla beraber oldukça güzel bir ikili oluşturan gerbera çiçekleri, İzmir Çiçekçi farkı ile siz değerli çiçek severlerin beğenisini beklemektedir. Eğer siz de dostlarınıza hoş sürprizler yapmak istiyorsanız, mutlaka Lilyum ve Gerbera ikilisini tercih edin!

Whatsapp ile Sipariş