Yaptığı sürprizlerde alışılmışın dışına çıkmaktan hoşlananlardan mısınız? O halde doğru yerdesiniz, çünkü özel çiçekler kategorimizde standart aranjmanların alışılagelmiş görünümlerinden uzak farklı ve tamamen yeni bir çalışmanın ürünü olan çiçek aranjmanlarını inceleyebilirsiniz. Her müşterisini özel gören, dolayısıyla her sipariş için en güzel çiçekler hazırlamayı ilke edinmiş İzmir Çiçekçi ailesinin bu en şık kategorisinde mutlaka zevkinize uygun bir model ile karşılaşacağınıza eminiz. İnternet üzerinden online çiçek siparişi alan markamızın en sık tercih edilen değişik çiçek aranjmanlarını bir arada bulacağınız özel çiçekler kategorisi sayesinde doğru tercih yapmanın rahatlığını derinden hissedebilirsiniz. Hemen her keseye uygun özel çiçekler İzmir Çiçekçi kalitesiyle vereceğiniz adrese vaktinde teslim edilerek hazırladığınız sürprizin en ufak bir sekteye uğramaması tarafımızca sağlanacaktır. Unutmayın ki sizin için özel olan insanlar özel çiçekleri hak eder ve özel çiçekler de sadece İzmir Çiçekçi'de bulunur...

En Güzel Çiçekler

Duyguları anlatmanın en çarpıcı ve asil yolu olan çiçekler sayesinde aşkınızı da özlemlerinizi de tek bir bukete sığdırabilirsiniz. Bu nedenle hediye edilecek çiçek aranjmanının oldukça özenli ve estetik bir görünüme sahip olması gerekmektedir. İzmir Çiçekçi ailesi olarak sevdiklerinize sizin kadar önem veriyoruz ve her siparişinizi aynı özenle hazırlayıp teslim ediyoruz. Peki en güzel çiçeklerimiz arasında ne gibi modeller var? Öncelikle Swarovski taşlarla kaplı kırmızı gül aranjmanımızı mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. 83 Türk Lirası değerindeki bu özel çiçek aranjmanı ile hiç kuşku yok ki sevdiğiniz kadına olan aşkınızı haykırabilirsiniz. Daha sade, ancak kesinlikle farklı bir sunumdan hoşlananlar için de abakada 23 kırmızı gül buketi modelimizi tavsiye ediyoruz. Romantik aşıklar ise ahşap sandıkta 21 adet beyaz gül isimli ürünümüzü mutlaka incelemeli... Kısacası gönderim sebebiniz her ne olursa olsun, en güzel çiçekler kategorimizde değer verdiğiniz kişiye uygun bir modeli mutlaka sipariş verebilirsiniz.

Unutulmayan sürprizlerin adresi olan İzmir Çiçekçi, geniş çiçekçi ağı ile siz değerli müşterilerinin siparişlerini beklemektedir.

Whatsapp ile Sipariş