İzmir Çiçekçi, Size En Yakın Çiçekçi

Çiçek sektöründe hizmet veren firmamız 2000 yılında kurulmuştur. İzmir Çiçekçilik markasıyla Muharrem AĞIRDAN tarafında kurulmuş olan firmamız,çiçek sektöründe 19 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle, Fevzi Paşa Bulvarı No:35/B Çankaya’da bulunan mağazamız ve internet sitelerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Sektöründe öncü kuruluşlardan olan firmamız internet yoluyla çiçek satışına 2003 yılında başlamıştır. İzmir merkez ve ilçelerine çiçek gönderilerinizi kaliteli hizmet anlayışı, zamanında teslimat güvencesi, taze ve bol çiçek seçenekleriyle yapabilirsiniz.

İzmir Çiçekçi, çiçek siparişlerinizi İzmir’in tüm ilçelerine kaliteli hizmet anlayışı ile zamanında ulaştırmaktadır. İzmir için vereceğiniz tüm siparişleri firmamız kendi araçlarıyla adreslerine teslim etmektedir.

www.izmircicekci.com.tr üzerinden verilen çiçek siparişleri bize ulaştıktan sonra müşterilerimizi siparişin her aşaması hakkında bilgilendiriyoruz. Sitemiz üzerinden çiçek sipariş verirken sipariş adımlarındaki bilgilendirme seçeneklerini kullanarak, çiçek siparişinizin bize ulaşdığı, teslim edildiğini mail ve/veya sms gönderimi şeklinde siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

İzmir Çiçekçi, çeşitli ödeme kanalları ile online çiçek satışı yapmaktadır. Ödeme seçeneklerimiz :

·         Havale ile ödeme

·         Postahane havalesi ile ödeme

·         Kredi Kartı ile ödeme

·         Mail order ile ödeme

·         Paypal ile ödeme, Paypal ile çiçek siparişi

Bu sayfada geçen kelimeler:
çiçekçi izmir, izmir çiçekçi, izmir kaliteli çiçekçi, çiçekçiler izmir, hesaplı çiçekçi, izmir çiçek gönder, izmir çiçek siparişi

Whatsapp ile Sipariş