Karşıyaka'nın huzurlu sokaklarıyla, Göztepe'nin insana enerji veren kalabalığıyla ve sahip olduğu daha nice güzel köşeleriyle Türkiye'nin göz bebeğidir İzmir. Ege'nin incisi İzmir'in tüm ilçelerine 2003 yılından bu yana çiçek gönderimi yapan İzmircicekci.com.tr ise, güzel İzmirlilerin en özel anlarındaki sevinçlerine ortak olmaktadır. Evet, İzmir çiçekçi ile İzmir'in dilediğiniz noktasına çiçek gönderebilir, online çiçek siparişi kolaylığını yaşayabilirsiniz.

İzmir çiçekçi Çeşme'den Foça'ya, Bornova'dan Urla'ya kadar İzmir'in tüm ilçelerine kaliteli ve hesaplı çiçek gönderimi imkanı sunmaktadır. İzmir Çiçekçi; her geçen gün daha çok kalitesizleşen deneyimsiz çiçekçilerle değil, her daim canlı ve taze çiçekler sunmayı ilke edinmiş profesyonel bir kadro ile çalışmaktadır. Online çiçek alışverişi sitesinde gönderim amacınıza uygun olarak kategorize edilmiş çiçek çeşitlerini inceleyebileceğiniz gibi, gurme lezzetler kategorisi ile de tatlı sürprizlerin kapısını aralayabilirsiniz.

İzmir çiçek siparişi pazarında akla gelen ilk isim olan Şık Çiçekçilik markasının bir girişimi olan internet sitesi, aldığı her çiçek siparişinin teslimat anına dek takipçisi olarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Online imkanlarla tek tıklamayla sevdiklerinize hoş sürprizler hazırlamanıza yardımcı olan İzmir Çiçekçi, hiç kuşku yok ki İzmir'in güzel hanımları ve elbette beyleri için vazgeçilmez bir mecra konumundadır. Yaptığı işin ciddiyetinin farkında olan İzmir Çiçek, şık ve göz alıcı aranjmanları ile benzerlerinden oldukça farklı olduğunu kanıtlar niteliktedir. Örneğin yakın bir dostunuzu yeni işi için tebrik mi etmek istiyorsunuz? Bunun için hemen izmircicekci.com'a girin ve size tavsiye edeceğimiz yüzlerce çiçek çeşidinden birini seçerek sepetinize ekleyin. Biz de dilediğiniz gün ve saatte siparişinizi güvenle teslim edelim. İzmir çiçekçi ile sipariş oluşturmak işte bu kadar basit! Ayrıca Urla, Çeşme, Seferihisar, Menemen, Aliağa, Torbalı gibi İzmir'in merkezden uzak ilçelerine vereceğiniz çiçek siparişlerinden ulaşım bedeli almadığımızı biliyor muydunuz?

Son olarak ufak bir hatırlatma; eğer sevdiğiniz kişilerin yüzünde bir tebessüm olmak istiyorsanız sadece özel günlerde değil, her zaman çiçeklerin büyülü etkisinden faydalanmayı denemelisiniz! Bizler bunun için varız...

Whatsapp ile Sipariş