Çiçeklerin vazo ya da sepet gibi sunum araçları kullanılarak bir araya getirilmesine aranjman denilmektedir. Aranjmanlar oluşturulurken oyuncaklardan, kurdele ve boncuk gibi süs eşyalarından yararlanılır. Görüldüğü üzere aranjmanlar çiçek sunumunu adeta bir sanata çevirmekte, böylece yaşam alanlarına göz alıcı bir görünüm kazandırmaktadır.

Online çiçek siparişi vermek isteyen herkese birbirinden şık aranjmanlar sunan İzmir Çiçekçi, onlarca seçeneği sayesinde hem İzmir'e hem de Türkiye'nin dört bir yanına çiçek gönderimi yapmaktadır. Her biri birbirinden taze olan çiçekleri uyumlu kombinlerle düzenleyerek aranjman haline getiren izmircicekci.com.tr'de zevkinize uyan aranjmanlar bulacağınıza eminiz. Örneğin 14 Şubat Sevgililer Günü için kalp şeklinde bir kutu içinde sunulan beyaz gül aranjmanlarını, ya da yeni işinde başarılar dilemek istediğiniz eşinize şirin bir ayıcıklar sunulan vazo içindeki kırmızı gül aranjmanları birçok müşterimiz tarafından tercih edilen modellerimizdendir. Kırmızı güller yerine renkli mevsim çiçeklerinden hoşlananlar için İzmir Çiçekçi'de gene birbirinden şık aranjmanlar inceleyebilirsiniz. Vazo içerisinde sunulan pembe lilyumlar ile itinalı bir çalışmanın sonucu olan renkli mevsim çiçekleri aranjmanlarımızı beğeneceğinize son derece eminiz. Mis kokuları ve tazelikleri sayesinde uzun süre canlı kalan çiçek aranjmanlarımızı bir tıkla sipariş verebilirsiniz.

Farklı aranjmanları şık sunumlarla birleştiren İzmir Çiçekçi ailesi, isteyen her müşteri için değişik gönderim amaçlarına uygun örnekler çıkarabilmektedir. Örneğin yaklaşan anneler günü için anneye çiçek aranjmanı hediye etmek isteyenlere kar tanesi isimli modelimizi tavsiye ediyoruz. Seramik vazoda yer alan dokuz adet lilyum, yedi adet Gerbera ve yedi adet beyaz gül cipso ile hazırlanan bu görkemli aranjmanla annenize muhteşem bir sürpriz yapabilirsiniz. Öte yandan yeni bir ilişkiye yelken açan heyecanlı müşterilerimize toz pembe rüyalar isimli çiçek aranjmanımızı tavsiye ederek mutluluklarına ortak olmayı amaçlıyoruz.

Kalpleri fethetmenin en güzel yollarından biri olan aranjmanlar, sevdiklerinizin gönüllerinde taht kurmanızı sağlayacak niteliktedir. Doğanın bizlere verdiği en güzel armağanların başında gelen çiçekleri bin bir özenle aranjman haline getiren profesyonel ekibimiz, sorunsuz teslimat ve güvenilir online alışveriş ayrıcalığı çerçevesinde sizlere en güzel hizmeti sunmak için beklemektedir...

Whatsapp ile Sipariş