Çeşitli çiçekler, dallar ve yapraklardan oluşturulan ve genellikle halka şeklinde tasarlanan aranjmanlara çelenk denilmektedir. Kelime anlamı olarak da büyük çiçek demeti anlamına gelir. Eski Mısır döneminden bu yana özellikle geleneksel törenlerde kullanılan çelenk çeşitleri, canlı çiçeklerin örülmesi ile meydana getirilmektedir. Çelenklerin tarihsel gelişimi bir yana, çelenk tasarımının çağımızda oldukça popüler hale gelen bir çeşit çiçekçilik dalı olduğunu da söyleyebiliriz.

Günümüzde çelenk ve ferforjeler daha çok düğün, iş yeri açılışı ya da cenaze törenleri gibi günlerde sipariş edilmektedir. Bu nedenle İzmir Çiçekçi ailesi olarak, siz değerli müşterilerimizin farklı gönderim amaçlarına uyacak farklı çelenk modellerinin satışını gerçekleştiriyoruz. Örneğin size düğün ve nişan gibi mutlu günlerinizde eşlik edecek gelin duvağı isimli çelengimizde 160 adet karanfil çiçek bulunmaktadır. Öte yandan kırmızı rüya ferforje çelenk modelimizi hem kutlama tarzındaki organizasyonlara, hem de iş yeri açılışlarına rahatlıkla gönderebilirsiniz.

Çelenk Fiyatları

Çelenkler ve ferforjeler fiyatları bakımından da oldukça uyguna gelmektedir. 80 TL ile 546 TL arasında değişen geniş bir fiyat skalasında birçok farklı çelengi inceleyebileceğiniz İzmir Çiçekçi'de, hiç kuşku yok ki gönderim amacınıza ve zevklerinize uyan bir çelenk modeline mutlaka rastlayacaksınız. Bünyesinde bulunan 800'ü aşkın çiçekçi bayisi ile her biri birinden özenli olarak hazırlanan çelenk ve ferforjeler, deyim yerindeyse İzmir Çiçekçi ailesinin tüm Türkiye'ye armağanı gibidir. İzmir içerisindeki tüm ilçelere aynı gün teslimat garantisi sunan prestijli markamız, Türkiye genelinde başlattığı yayılma politikası ile çiçek severler için çalışmaya aralıksız devam etmektedir. Böylece tüm çiçek aşıklarına ulaşmakta, sevdiklerine sürpriz yapmak isteyen nazik kalplere daha yakın olmaktadır.

Çelenk siparişi vermek için sayfamızda yer alan ürünleri inceleyin ve beğendiğinizi sepete ekleyerek yönlendirme sekmelerini izleyin. Ardından satın alma sürecini tamamlamak adına siparişinizin teslim edileceği il, ilçe, teslimat tarihi ve saatini belirleyerek ödeme bilgileri kısmına geçin. Burada tamamen güvenilir online alışveriş imkanı çerçevesinde ödemenizi gerçekleştirin ve siparişinizi tamamlayın! İşte bu kadar basit! İzmir Çiçekçi ile online çiçek siparişi avantajlarını sonuna kadar yaşayın!

Whatsapp ile Sipariş