• Kalpte Aşk Lezzetli Kutu

Kalpte Aşk Lezzetli Kutu

Ürün Kodu :C4104   
150 + Kdv

162,00 (KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Sözlerle anlatmak yetmediğinde veya görecek kadar yakınında olamadığınızda 13 adet işlemeli çilek ile Kalpten Bakış...En taze çilekleri yiyebilesiniz diye Kalpten Bakış lezzet kutusunu sipariş üzerine üretmekte ve sadece şubelerimizin bulunduğu illerde size ulaştırmaktayız.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR